Verslo ir technologijų profesijų skyrius

30 – metį neblėstanti meilė mokyti ir mokytis!

„Gyventi – reiškia mokytis“, „Niekada nesuklysi elgdamasis teisingai“. Šiais gyvenimo moto vadovaujasi MC „Žirmūnai“ PLF Verslo ir technologijų profesijų skyriaus padavėjo-barmeno bei virėjo profesijos mokytojos Vilija Murauskienė ir Asta Čeponienė.

Apie jaunąją kartą mokytojas sako – „Jaunimas veržlus, drąsus, pasitikintis savimi, mokantis pakovoti už save ir ieškantis galimybių dirbti ir užsidirbti. Dabartinis jaunimas nebijo keisti darbo vietos, ieškodamas maksimaliai gerų darbo sąlygų ir didesnio uždarbio. Dirbant su jaunimu, turi domėtis visomis naujovėmis, nuolat tobulėti, žengti koja kojon su jais“.

Šių išskirtinių pedagogių darbo stažas siekia daugiau kaip 30 metų. Išskirtinės jos savo atsidavimu jaunajai kartai ir tai puikiai iliustruoja jų darbai. Šiais metais pradėjo dirbti su spec. poreikių turinčiais mokiniais. Ne vienerius metus mokytojos įtraukia Verslo ir technologijų profesijų skyriaus moksleivius į Žemės ūkio ministerijos mokinių verslumo, kūrybiškumo ir praktinių įgūdžių formavimo konkursą ,,Žemės vaikai‘‘. Taip pat, projekte ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas‘‘, kurį vykdė Lietuvos mokinių neformalus švietimo centras, organizuodamas respublikinį konkursą, kuriame du kartus laimėta I-oji, vieną kartą II – oji vietos. Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurse ,, Geriausias padavėjas-barmenas‘‘, kurį organizavo Kauno maisto pramonės prekybos mokymo centras, mokytojų paruošta moksleivė užėmė II-ąją vietą. Mokytojų darbas ne kartą įvertintas Žemės ūkio ministro padėkomis.

Mokytojų iniciatyvumas tiesiog spinduliuoja, kai kalba pasisuka apie regione vykdomus renginius. Daug dėmesio skirdamos skyriaus bendruomenės ir Veisiejų krašto visuomenės vienybės ugdymui noriai dalyvauja Lazdijų rajono savivaldybės ir Veisiejų seniūnijos organizuojamuose renginiuose su padavėjų barmenų specialybės moksleiviais. Skyriuje mokytojos inicijuoja jau tradicija tapusius renginius: Rudeninis tango bare, Geriausio mokyklos barmeno rinkimai, Kalėdinės dirbtuvės, Karjeros dienos.

Meniu