Verslo ir technologijų profesijų skyrius

Advento popietė

MC “Žirmūnai Pietų Lietuvos filialo darbuotojai susirinko į Verslo ir technologijų profesijų skyrių, kur  vyko popietė  “Ramybės Tau…”.  Popietę organizavo bibliotekininkė Asta Makauskienė. Artėja didžiosios metų šventės… Vyksta virsmas gamtoje…  O mumyse? Kur krypsta mūsų žvilgsnis? Kur skrieja mūsų mintys? Ką sako mūsų širdys?

Kaip kalbėjo diakonas ir tikybos mokytojas Rolandas Judeikis, advento laikotarpis kviečia mus apmąstyti kelio simboliką. Daug pasaulyje kelių, tačiau svarbiausias yra tik vienas – tai žmogaus gyvenimo kelias, vedantis žmogų prie žmogaus, besidriekiantis nuo žemės ligi dangaus ir atvirkščiai,   nuo žmonijos istorijos pradžios iki dabarties, kviečiantis sugrįžti į save ir susigrąžinti vidinę tylą ir ramybę. Psichologė Lina Pigagaitė jautriai kalbėjo, kad be meilės žmogus – aklas. Tik meilė yra tas įrankis, kuris atrakina žmogaus sielą, sušildo, kviečia žmogų tobulėti…
Filialo direktorė Laimutė Vaitiekūnienė palinkėjo visiems ramaus švenčių laukimo ir pakvietė visus drauge pagiedoti giesmę „Tyli naktis“. Visą renginį apjungė Renatos Bučionienės atliekami muzikiniai kūriniai.

Čarlis Brunas yra pasakęs: „Svarbu ne tai, kas po Kalėdų eglute, svarbu tai, kas aplink ją…“. Baigdama renginį A. Makauskienė palinkėjo, kad visus suptų  mylintys žmonės,  neapleistų Tikėjimas, kad niekada  neprarastume Vilties, kad aplink mus ir mumyse plazdėtų Meilė.

 

 

Meniu