Verslo ir technologijų profesijų skyrius

Įgyvendintas ugdymo projektas ,,Ypatingieji poreikiai“

Mokymo centro ,,Žirmūnai“ Pietų Lietuvos filialo Verslo ir technologijų skyriuje dešimtos klasės mokiniai dalyvavo ugdymo projekte „Ypatingieji poreikiai“. Šiuo projektu siekiama mokiniams parodyti tinkamai pritaikytų patalpų svarbą žmonių su ypatingaisiais poreikiais mokymuisi ir kasdieniam gyvenimui, norima suteikti mokiniams žinių apie tai kas yra reikalinga ir svarbu norint palengvinti viešų vietų prieinamumą žmonėms su negalia.

Mokiniams buvo papasakota apie tai, kas yra negalia, kokia gali būti jos trukmė, tipai ir klasifikacija. Apie kiekvieną negalios tipą ir technines pagalbos priemones padedančias asmenims, kurie turi ypatingų poreikių bei tinkamą fizinės aplinkos pritaikymą buvo papasakota plačiau.

Suteikus mokiniams teorinių žinių jiems buvo suteikta galimybė apžvelgti mokyklos patalpas ir jų prieinamumą asmenims turintiems ypatingų poreikių. Pabaigę šią užduotį visa klasė bendrai aptarė, ką jų nuomone būtų galima padaryti, kad patalpos būtų dar geriau pritaikytos.

Šis projektas suteikė mokiniams papildomų žinių apie neįgalius asmenis, jų poreikius ir kaip būtų galima palengvinti viešų vietų prieinamumą visiems.

 

Meniu