Profesinė reabilitacija

Meilė profesijai skatina nesustoti tobulėti

Pietų Lietuvos filiale mokosi moksleiviai iš visos Lietuvos. Tą puikiai įrodo profesinės reabilitacijos galimybėmis pasinaudojusi Asta Padegimienė. Moteris konditerės specialybės mokytis atvyko iš Jurbarko miesto.
Kaip teigia Asta, rinktis mokslus už beveik 200 km labiausiai paskatino teigiami draugų ir buvusių kolegų atsiliepimai apie Pietų Lietuvos filiale vykdomas mokymo programas ir dėstančius mokytojus. Asta sako, kad mokymasis Pietų Lietuvos filiale yra puiki patirtis, kuri teikia malonumą ir geras emocijas kiekvieną pamoką, nes suteikia galimybę išmokti naujų konditerijos gamybos triukų ir paslapčių. Nuo pat pradžių moteris teigė neabejojusi savo pasirinkimu mokytis šioje mokykloje ir mokymosi procesas tikrai nenuvylė. Pateisino visus lūkesčius ir girdėtas rekomendacijas, ir būtent mokytojos Vilijos Daunorienės gebėjimas pamokų metu kurti pozityvią atmosferą, kuri mokymosi procesą paverčia nuostabia patirtimi. Kaip sako pati Asta: „mokytojams skiriu didžiausią dešimtuką, pamokų medžiagą pateikia inovatyviai, ir kaip asmenybės jie yra tiesiog nuostabūs“. Klausiame savęs, ar gali būti geresnis mokytojų įvertinimas? Manome, kad ne.
Asta ilgus metus dirbo virėja. Supratusi, kad reikia atnaujinti žinias, pasirinko profesinės reabilitacijos galimybes Druskininkuose. Kaip sako pašnekovė – vienas iš didžiausių privalumų įvaldžius maisto gamybos meną yra tai, kad galima dirbti namuose, dirbti tiek, kiek norisi ir turėti nepriklausomą darbo grafiką.
Jeigu ir tu jauti aistrą maistui, pavargai priklausyti nuo darbo grafiko, nori pajausti ne tik finansinę, bet ir kūrybinę laisvę, būti pats sau bosas – turi išskirtinę progą nuo vasario 3 iki 15 d. LAMA BPO portale užpildyti prašymą mokytis virėjo specialybės ir per metus gauti diplomą.

Meniu