Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa

Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa

Programos trukmė –  3 m.

Mokymosi vieta:  Ryto g. 19, Kailinių k., Lazdijų r. sav.

Minimalus reikalaujamas išsilavinimas kvalifikacijai įgyti:

P42101308 – pagrindinis išsilavinimas ir mokymasis vidurinio ugdymo programoje

P43101311, T43101312– vidurinis išsilavinimas

P42101308, P43101311, T43101312 – programos kodas

Daugiau apie programą: >>>>

Suteikiama kvalifikacija – padavėjas ir barmenas

 Programos paskirtis. Padavėjo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam darbuotojui parengti, kuris gebėtų savarankiškai pasiruošti aptarnauti klientus bei aptarnauti klientus, vykdyti specialiuosius užsakymus, paruošti barą ir aptarnauti klientus, organizuoti barmeno darbą, gaminti bei patiekti gėrimus, kokteilius, nesudėtingus šaltuosius ir karštuosius užkandžius.

Būsimo darbo specifika. Asmuo, įgijęs padavėjo ir barmeno kvalifikacijas, galės dirbti padavėju įvairių tipų maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse ir barmenu baruose, kavinėse, restoranuose ir kitose maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse, kuriose įrengti barai.

Tipinės darbo priemonės: kasos aparatas, stalo indai ir įrankiai, stalo užtiesalai ir kiti reikmenys, stalo serviravimo įrankiai, virtuvės informavimo sistema, lokali pranešimų sistema, kompiuterinė lankytojų aptarnavimo programa, kasos žurnalas, alaus pilstymo aparatas, sulčiaspaudė, indaplovė, ledų generatorius, šaldytuvas, plaktuvas, peiliai, atidarytuvas, kamščiatraukis, stiklo indai, svėrimo įrenginiai, matavimo prietaisai, skysčių matavimo talpos, mechaniniai baro įrenginiai, kavos virimo aparatai ir kt.

Tipinės darbo sąlygos: dirbama patalpoje, prie aukštos temperatūros įrenginių, su elektros prietaisais; galimas darbas pamainomis. Dirbant privalu dėvėti specialius darbo drabužius, prisisegti skiriamąjį ženklą. Darbo metu yra galimos konfliktinės situacijos, todėl reikalingi gebėjimai jas suvaldyti ir spręsti.

Padavėjas ir barmenas savo veikloje vadovaujasi darbuotojų saugos ir sveikatos, ergonomikos, darbo higienos, priešgaisrinės saugos ir aplinkosaugos reikalavimais.

 

. Galima rinktis ir tęstinį mokymą (tęstinis profesinis mokymas yra skirtas ne pirmajai kvalifikacijai įgyti arba asmeniui, tobulinančiam turimą ar siekiančiam įgyti kitą kvalifikaciją, ankstesnio mokymosi pasiekimai įskaitomi švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka)

 

Meniu