Verslo ir technologijų profesijų skyrius

Sustiprėjusi profesinio ugdymo įstaiga Veisiejuose siūlo naujas galimybes

Praėjusiais metais Veisiejų technologijų ir verslo mokykla susijungė su Profesinio mokymo centru Žirmūnai ir tapo jo Pietų Lietuvos filialo verslo ir technologijų profesijų skyriumi.

Šiemet naujasis skyrius jau išleido pirmąją absolventų laidą ir pradėjo mokinių priėmimą ateinantiems mokslo metams.

Sustiprėjusioje  profesinio ugdymo įstaigoje Veisiejuose  galima įgyti ne tik daugumai jau žinomas  socialinio darbuotojo padėjėjo, jaunesniojo sistemų administratoriaus, svečių aptarnavimo darbuotojo, padavėjo-barmeno ar apdailininko profesijas, bet ir naujas perspektyvias siuvėjo, staliaus-dailidės,  dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo bei transporto priemonių remontininko specialybes.

Būsimieji siuvėjai Veisiejuose įrengtoje mokymo klasėje bus mokomi sukirpti ir  siūti drabužių detales, juosmeninius, petinius drabužius. Jie naudosis buitinėmis ir pramoninėmis siuvimo mašinomis, o kvalifikaciją įgis per 2 metus.

Per 2 metus kvalifikaciją įgis ir būsimieji staliai-dailidės.  Veisiejuose įrengtose mokymo patalpose jie bus mokomi vykdyti bendrąsias medienos apdirbimo ir statybos veiklas objekte, apdirbti medieną rankiniais, elektriniais, pneumatiniais įrankiais bei staklėmis, gaminti interjero elementus, langus ir duris.

Būsimieji dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojai  Veisiejuose įrengtoje mokymo bazėje bus mokomi dauginti ir auginti dekoratyvinius augalus, juos formuoti bei komponuoti, įrengti ir prižiūrėti želdynus, mažosios architektūros elementus, įveisti sodą. Įgiję kvalifikaciją, jie galės dirbti želdynų tvarkymo ir priežiūros, augalų veisimo ir realizacijos įmonėse, gėlių parduotuvėse ar vykdyti individualią veiklą.

Būsimieji transporto priemonių remontininkai bus mokomi atnaujintose dirbtuvėse. Čia jie, naudodamiesi elektriniais, hidrauliniais bei pneumatiniais įrankiais  ir įrenginiais, techniškai prižiūrės ir remontuos transporto priemonių vidaus degimo variklius, transmisiją, važiuoklę, elektros įrenginius, o įgiję kvalifikaciją galės dirbti transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto įmonėse arba kurti savo verslą.

Kartu su pasirinkta profesija Veisiejuose galima įgyti ir vidurinį ar pagrindinį išsilavinimą, mokymosi metu – gyventi puikiai įrengtuose mokyklos bendrabučio kambariuose vos už 4 Eur per mėnesį, dalyvauti sportinėje, kultūrinėje, meninėje veikloje, grožėtis supančia gamta ir kasdien skanauti šviežią namus primenantį maistą mokyklos valgykloje, kurioje mokiniams taikomos itin didelės nuolaidos.

Sau tinkančias galimybes Veisiejų profesinio ugdymo įstaigoje suras taip pat ir turintys specialiųjų ugdymosi poreikių asmenys – jiems mokykloje  nuoširdžiai  padės ne tik mokytojai, bet ir  socialinė pedagogė bei psichologė.

Priėmimo ir studijų klausimais kreiptis:

 Kurorto profesijų skyriaus vedėja
Aistė Fedaravičiūtė
tel.: +370 606 44313
el.p.: aiste.fedaraviciute@mczirmunai.lt

Verslo ir technologijų profesijų skyriaus vedėjas
Romualdas Makauskas
tel.: +370 672 43283
el.p.: romualdas.makauskas@mczirmunai.lt

Bendruoju telefonu ir el.paštu :  +370 603 79210  druskininkai@mczirmunai.lt

Taip pat informacija skelbiama www.mcplf.lt

 

Meniu