Profesinė reabilitacija

Vilniaus rajone gyvenantis Rimantas – „mokslai Pietų Lietuvos filiale – vienas geriausių pasirinkimų gyvenime“

Plačiomis profesinės reabilitacijos galimybėmis Pietų Lietuvos filiale pasinaudojo Vilniaus rajone gyvenantis Rimantas Karaliūnas. Vyrui mokytis pasiūlė Užimtumo tarnyba, ir kaip sakė pats: „Tai vienas geriausių pasirinkimų gyvenime“.

Nuo mažų dienų didelį susidomėjimą kompiuteriais rodęs Rimantas Pietų Lietuvos filiale pasirinko kompiuterinio projektavimo specialybę. Vyrą visuomet domino technologijos ir naujovės. Vyras teigia, kad kompiuterio pagalba yra pabaigęs ne vienus kursus, kurie padėjo jam tapti ir išlikti universaliu informacinių technologijų srityje. Mokslai filiale Rimantui atrodė, kaip puiki galimybė tobulinti turimus informacinių technologijų įgūdžius, ir kaip teigia vyras, mokymosi procesas buvo sklandus ir įtraukiantis bei kupinas geros nuotaikos dėl sutiktų vaikystės draugų, kurie filiale tapo bendramoksliais. Pamokų metu įgytos žinios leis Rimantui tapti konkurencingu specialistu, kuris galės savarankiškai kurti verslą, kas vyrui jau dabar puikiai sekasi – jis praktikuojasi puslapių kūrimo ir priežiūros srityje. Pasak Rimanto, filialo mokytojai, kolegos, bendramoksliai bei kitų programų mokiniai geba suprasti vieni kitus, yra paslaugūs ir visuomet padeda iškilus tiek mokymosi, tiek asmeniniams sunkumams. Vienas iš vyro tikslų siekiant specialybės yra žiūrėjimas į ateitį, nes patirties ir žinių informacinių technologijų srityje, kaip sako Rimantas, per daug nebus.

Be didelio noro būti technologijų priešakyje Rimantas dar yra gamtos mėgėjas, pasak jo, geriausias laikas yra sodyboje toli nuo miesto šurmulio. Sodyboje vyras randa laiko žvejybai, dviračiui ir pirties procedūroms. Rimantas sako, kad norint pasiekti gerų rezultatų informacinių technologijų srityje reikia atidumo, kruopštumo, gebėjimo tiksliai skaičiuoti ir kūrybiškumo.

Meniu